Kontakta oss

Du är alltid välkommen att kontakta oss på Wermlands Bygg via telefon eller mail om du har några frågor eller önskar mer information, vi är alltid tillgängliga.

Therese Åhlin

Therese Åhlin

Ekonomi och personalansvarig

Tel: 070-671 06 76
Mail: therese@wermlandsbygg.se

Peter Andersson

Peter Andersson

Projektledare Sverige

Tel: 070-679 15 96
Mail: peter@wermlandsbygg.se

Mårgan Nilsson

Mårgan Nilsson

Projektledare/Inköpsansvarig Värmland

Tel: 073-848 00 22
Mail: margan@wermlandsbygg.se

Linnea Bolstad

Linnea Bolstad

Projektledare, Byggingenjör

Tel: 070-671 06 82
Mail: linnea@wermlandsbygg.se

Johnny Nordling

Johnny Nordling

Projektledare Värmland

Tel: 070-620 81 33
Mail: johnny@wermlandsbygg.se

Ingemar Byström

Ingemar Byström

VD/ Projektledare

Tel: 070-526 27 07
Mail: ingemar@wermlandsbygg.se

Claes Karlsson

Claes Karlsson

Projektledare

Tel: 073-542 93 26

Mail: claes@wermlandsbygg.se

Christoffer Haglund

Christoffer Haglund

Projektledare privat marknad Värmland

Tel: 070-238 10 87
Mail: christoffer@wermlandsbygg.se

Vill du göra ditt
examensarbete hos oss?

Är du student och intresserad av att lära dig mer om byggbranschen och vill skriva ditt examensarbete hos oss? då är du välkommen att skicka in en intresseanmälan. Skicka gärna in ditt CV och vilken utbildning du läser samt vad du vill skriva om så återkommer vi till dig inom kort.

 

Therese Åhlin

Ekonomi och personalansvarig
Tel:
054-21 04 40
Mail:
therese@wermlandsbygg.se